Авторські права та ліцензування

Науково-практичний журнал «Ветеринарія, технології тваринництва та природокористування» дотримується політики відкритого доступу (Open Access). Усі статті розміщуються на веб-сторінці журналу безстроково і безкоштовно одразу після виходу поточного випуску, а також через систему національних бібліотек поширюються і зберігаються в них на паперових носіях. Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей представлений на офіційному сайті науково-практичного журналу у розділі Архіви. Це відповідає визначенню відкритого доступу від Budapest Open Access Initiative (BOAI).

Ліцензійна політика науково-практичного журналу співмірна з переважною більшістю політик відкритого доступу та архівування матеріалів.

Науково-практичний журнал «Ветеринарія, технології тваринництва та природокористування»  працює за ліцензією Creative Commons Attribution  International CC-BY. Це дозволяє читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати, цитувати або посилатися на повний текст статті в цьому науковому виданні з визнанням авторства цієї роботи і першої публікації в цьому журналі.

Якщо стаття прийнята до друку в журналі, автор має підписати Ліцензійний договір на використання твору. Договір надсилається на поштову (оригінал), або електронну адресу yacenko-1971@ukr.net (сканована копія) Редакції журналу.